Ласкаво просимо в центр розвитку людини

Команда

Богдан Гвіздала

Богдан Гвіздала

Привіт! Мене звати Богдан. Я підприємець та батько двох гарненьких донечок. Я люблю природу, туризм, спорт, йогу, музику та цікавих і талановитих людей. Тому декілька років тому ми започаткували фестиваль « Коло Лісу» де всі ці аспекти представлені. У команді я займаюсь створенням ідей, координацією команди, менеджментом, маркетингом, фінансуванням,переговорами з партнерами, зв’язками з суспільством,відбором нових членів команди та організаціей заходів.
Станіслав Сурженко

Станіслав Сурженко

Привіт! Я Стас!) Я займаюсь йогою 12 років, викладаю її - шість, майже десять роблю людям цілющі масажі. Люблю красу навколишнього світу, особливо природи, тому переодично мандрую лісами та горами. Також, люблю красу людей, тому декілька років тому засновав фестиваль "КолоЛісу", де ми, цю красу, можемо один одному показати. Також люблю музику, чайні церемоніі, готувати смачну й корисну їжу. У команді Коло Лісу я займаюсь створенням основних ідей та напрямків нашго руху, підтримую командний дух та теплу сімейну атмосферу. Налагоджую зв'язки з суспільністю. Відбераю спікерів, майстрів, музикантів нових членів команди. Організую заходи, та сам приймаю участь у програмі як викладач.
Кирило Кудрявцев

Кирило Кудрявцев

Привіт! Мене звати Кирило. Я тренер - реабілітолг з понад п'ятирічним стажем, а також організатор центра розвитку людини "Коло Лісу". Будучи за фахом інженером 5 років тому я змінив напрямок свого життя щоб займатися тим що насправді люблю - роботу з людьми у сфері здоровья та туризму. С досвідом роботи у німецькій туристичній компанії я повернувся з за кордону і почав свій шлях на батьківщині та обьеднавшись з командою почав розвивати центр "Коло Лісу". Доглядаю за фінансами нашої організації, продажем білетів та стандартами сервісу.
Микола Пунько

Микола Пунько

Олександр Фоменко

Олександр Фоменко

Привіт! Мене звуть Олександр Фоменко. Я продюсер театру та кіно. Для мене важливо створювати умови для максимального розкриття мистецького потенціалу. Коли митці опікуються сенсами своєї творчості, а не тим, як на скотч прикріпити розетку. Саме для цього я і повернувся з Києва, у свій рідний Харків. Коло Лісу стало для мене простором повернення до корінь, у всіх сенсах. І зараз я готуюсь бути куратором арт-простору, що створюється командою Коло Лісу в Харкові, і слугуватиме зимовою базою фестивалю.
Дмитро Сухонос

Дмитро Сухонос

Привіт! Моє ім'я Дмитро. Що я є: практика Тайцзицюань Фен Лей Пай понад 15 років і проведення тренувань; створення умов для рівноваги в медитації та комфорту й спокою під час відпочинку для всіх, хто цього потребує, у вигляді подушок з гречаною лузгою KOLO; захоплююсь фотографією, музикою (слухати та грати), подорожами, чаюванням з приємними людьми та задушевними бесідами з ними ж. І чимало цих людей мають те чи інше відношення до милого моєму серцю Коло Лісу. Тому я всіляко сприяю розвитку й розквіту цього амбіційного проекту, допомагаючи в підготовці та організації заходів, залучення учасників і звісно проведенням своїх майстер-класів. В цілому - роблю все можливе задля дотримання й підтримання гармонії та балансу в наших намірах та діях
Наталія Юркіна

Наталія Юркіна

Юрій Кузнецов

Юрій Кузнецов

Андрій Орлов

Андрій Орлов

Артем Тімон

Артем Тімон

Друзі, привіт ! Мене звати Артем, але всі мене знають як Тімон. Хто я такий та чим займаюсь ? Цікаве питання, зараз розповім. По-перше, я бітбоксер, віце-чемпіон України з бітбоксу, роблю музику своїм ротом, та роблю це вже це 11 років, а знедавна граю у групі МОРЖ. По-друге... По-друге, я взагалі творча людина і моє хоббі - знаходити собі хоббі:) Я обожнюю фотографувати, розробляти дизайни використовуючи свої фотографії, знімати та монтувати відео. Також музика... Звук - це моя пристрасть. Я ловлю звуки, пишу музику зі звуків, сплю зі звуками, але не з тими, не подумайте) Поговоримо про Коло Лісу та що я тут роблю. Коло Лісу - це той простір, який мене знайшов, а не я його. Це місце, де я можу відкинути все погане та просто пожити у казці. Коло Лісу - це команда мрії, з якою можно створити своє власне місто та жити в ньому до кінця життя. Власне це ми і будемо робити:) І я допоможу з цим всім: звук, відео чи дизайн, чим зможу. Головне, щоб наше місто жило та зеленіло
Дайана Шелудкевич

Дайана Шелудкевич

Kolo-Lisu
Укр