Ласкаво просимо в центр розвитку людини

Центр
"Коло Лісу"

Центр Розвитку Особистості «Коло лісу» - це місце розвивального дозвілля, духовних практик, творчості та здорового способу життя в єдності з природою. Це місце, де можна поговорити про важливе і помовчати про найважливіше. «Коло лісу» - простір, де стаєш кращою версією себе

Центр
"Коло Лісу"

Місце де стаєш кращою версією себе

parallax-image

Місце де варто побувати

Придбати квиток

promo_kolo Только здоровый отдых

"Коло-Лісу" - это уютное пространство в дали от шумных городов. Это центр для телесных практик, философии, психологии, музыки, танцев, вкусной еды, тишины и красоты момента. Йога, тайцзицюань, дзен медитация, живые концерты, кинопоказы, танцы, мастер классы и многое другое! Присоединяйся к Колу!

Коло кольори

kolo

Зустрічайте

Наша команда

Дізнайтесь більше

Про нас

Фестиваль «Коло лісу» - місце, де стаєш кращою версією себе

Основні напрямки активностей фестивалю «Коло лісу»: класична йога, тайцзицюань, дзен медитації, фізична культура, практична психологія. Невід'ємна частина фестивалю - музичні концерти, спільні імпровізації, майстер класи та нічний кінотеатр під відкритим небом. Тут ми відроджуємо давні традиції і технології, адаптуючи їх до сучасності. Тут танці, ігри, що розвивають активності для дітей і дорослих. І звичайно ж смачна і корисна вегетаріанська їжа.
Фестиваль «Коло лісу» розташувався на хуторі мальовничого села Верхній Бишкин, Харківської області, що розташувалося на заповідній території національного природного парку «Гомільшанські Ліси». Заходи на території нашого центру проходять з травня по вересень, що дозволяє побачити красу природи всіх теплих сезонів.

Свіжі новини & Статті з блогу

Про Коло
18 січня
Про Коло
Коло-Лісу 2020
18 січня
Коло-Лісу 2020
Осіннє Коло
18 січня
Осіннє Коло

Зворотній зв'язок

Залишилися Питання?

Якщо у Вас виникло питання, сміливо задавайте їх в форму зворотного зв'язку, ми з радістю на них відповімо

Kolo-Lisu
Укр