Ласкаво просимо в центр розвитку людини

Осіннє Коло

Осіннє Коло

Все ще можна почути ритми і мелодії; голос музикантів, які робили космічно душевними наші вечори; все ще відчувається міць практик, занурюють нас в стану тиші, спокою і саме усвідомлення; осінні пейзажі все ще видно з закритими очима, а зірки .... як близько був космос. Все ще пам'ятається смак гарячої їжі, приготовленої з любов'ю, теплі обійми і сяючі погляди.
Ми зрозуміли, що восени теж круто! Контраст занурював в атмосферу ще глибше. Теплі дні радували і розслаблювали, прохолодні і вітряні були реальною практикою і для кого-то навіть аскезой. Було неймовірно приємно створювати цей простір разом з вами, розділяти ці маленькі радості, проживати ці красиві дні.
Вони показали нам різноманітність і красу життя. А ще те, що в один момент, життя може виявитися настільки цікавою книгою, що читати її стане приємно навіть самому. Але книга ця, настільки велика і масштабна, що завжди є улюблені глави, для яких ми шукаємо, таких красивих і цікавих, у всіх сенсах, людей, яким хотів би запропонувати співавторство.
Дякую вам всім за співавторство в ці дні!
Ви круті!)
А ми будемо готуватися зустрітися з вами знову!

  Poul Babich 21.02.2021 13:18

  Очень понравилось, рекомендую

  Test Babich 22.02.2021 19:27

  Очень понравилось, рекомендую - Гуд))))

  Test Babich 22.02.2021 19:28

  Очень понравилось, рекомендую - Гуд))))

Оставить комментарий
Kolo-Lisu
Укр